2023-2024 навчальний рік
Наші досягнення в 2023/2024 навчальному році
1. Районний етап Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Історія | |||||
| Макогон Майя | 8-В | ІІІ | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
| Сикало Марія | 9-Б | ІІІ | Рожнова Ірина Іванівна | Вища, старший учитель |
| Андрійчук Амілія | 11-Б | ІІІ | ||
Правознавство | |||||
| Задорожна Вікторія | 9-Б | ІІІ | Рубан Лілія Володимирівна | Перша |
| Ніколайчик Єгор | 11-А | І | ||
Математика | |||||
| Кірсанов Артем | 8-А | І | Саніна Інна Миколаївна | Вища, старший учитель |
| Гаврюшенко Артем | 9-А | І | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист |
| Стасевич Микита | 7-А | І | ||
| Сидоренко Давід | 6-В | ІІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, вчитель-методист |
Українська мова та література | |||||
| Виходцев Ренат | 7-В | ІІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, вчитель-методист |
| Косенко Єлізавєта | 8-В | ІІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
| Сикало Марія | 9-А | ІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, вчитель-методист |
| Ширніна Софія | 10-Б | ІІІ | Лінько Марина Олексіївна | Вища |
Фізика | |||||
| Воротинцев В'ячеслав | 7-В | ІІ | Рудась Інеса Антонівна | Перша |
| Макогон Майя | 8-В | ІІІ | ||
Англійська мова | |||||
| Кубрак Амалія | 9-Б | ІІІ | Драчук Олена Юріївна | Вища, старший учитель |
Географія | |||||
| Кірсанов Артем | 8-А | І | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
Хімія | |||||
| Воротинцев Вячеслав | 7-В | ІІІ | Чекалова Світлана Володимирівна | Вища, старший учитель |
| Кірсанов Артем | 8-А | ІІІ | ||
Інформатика | |||||
| Ісаєнко Артем | 9-А | ІІІ | Король Наталія Олександрівна | Вища, старший учитель |
Трудове навчання | |||||
| Животченко Ярослав | 9-В | І | Баліченко Юрій Борисович | Вища, старший учитель |
| Мартинюк Владислав | 10-В | І | ||
| Ананьєва Уляна | 11-Б | ІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
| Гузенко Мілена | 11-Б | ІІІ | ||
Біологія | |||||
| Макогон Майя | 8-В | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища, учитель-методист |
2. ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
- Білоусова Уляна, учениця 5-Б класу, ІІ місце (вчитель Коміна Є.В.);
- Єременко Євген, учень 6-А класу, ІІ місце (вчитель Шаптала Н.М.);
- Козицька Уляна, учениця 7-Г класу, ІІ місце (вчитель Лінько М.О.);
- Клочко Софія, учениця 8-А класу, ІІ місце (вчитель Вакуленко Т.В.).
- Кубрак Амалія, учениця 9-Б класу, І місце (вчитель Коміна Є.В.);
- Краснікова Софія, учениця 10-А класу, ІІ місце (вчитель Лінько М.О.)
- ІІ (районний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Ротенберг Марія, учениця 3-В класу, ІІІ місце (вчитель Белебеха І.С.).
- Кирєєва Єва, учениця 4-А класу, І місце, (вчитель Собка В.А.).
- Виходцев Ренат, учень 7-В класу, ІІ місце (вчитель Шаптала Н.М.).
- Нестеренко Кирило, учень 8-Г класу, ІІ місце (вчитель Борисова В.О.).
- Кубрак Амалія, учениця 9-Б класу, ІІ місце (вчитель Коміна Є.В.)
- Краснікова Софія, учениця 10-А класу, ІІ місце (вчитель Лінько М.О.).
- Скобелєва Даніела, учениця 11-А класу, ІІ місце (вчитель Каменська І.В.).
- ІІІ (обласний) етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Кирєєва Єва, учениця 4-А класу, ІІ місце, (вчитель Собка В.А.).
- І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | № Секція | ПІБ вчителя |
1. | Краснікова Софія | 10-А | ІІІ | Українська мова | Шаптала Наталія Михайлівна Коміна Євгенія Вікторівна |