2016-2017 навчальний рік
Учні – переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін 2016/2017 навчальному році
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| |
| Гайдай Ярослав | 10-Б | І | Мощенок Надія Дмитрівна | Вища, вчитель-методист |
| |
| Крива Влада | 9-В | І | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
| |
| Валюшенко Марина | 11-Б | ІІ |
| |||
| Романашенко Марина | 11-Б | ІІ |
| |||
| Мартинюк Максим | 8-Б | ІІ |
| |||
Хімія |
| ||||||
| Данилова Валерія | 8-В | ІІІ | Чекалова Світлана Володимирівна
| Вища, старший учитель |
| |
| Воробьйова Олександра | 8-Б | ІІІ |
| |||
| Пода Віра | 10-Б | ІІІ |
| |||
Іноземна мова (англійська) |
| ||||||
| Локтіонова Олеся | 10-А | ІІІ | Румянцева Олена Володимирівна | Вища, старший учитель |
| |
Історія |
| ||||||
| Воробьйова Олександра | 8-Б | І | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист | ||
| Білоусова Діана | 11-Б | ІІ | Рожнова Ірина Іванівна | Вища, старший учитель | ||
Математика |
| ||||||
| Величко Єва | 7-Б | І | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, старший учитель |
| |
| Кесарєва Марія | 9-Г | ІІ | Бухман Олена Роменівна | Вища, вчитель-методист |
| |
| Діденко Поліна | 6-Б | ІІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель | ||
Правознавство |
| ||||||
| Білоусова Діана | 11-Б | ІІІ | Рожнова Ірина Іванівна | Вища, старший учитель | ||
Фізика |
| ||||||
| Величко Єва | 7-Б | ІІІ | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
| |
| Пруцаков Нікіта | 8-Б | ІІІ |
| |||
| Абросімов Єгор | 10-Б | ІІІ |
| |||
Українська мова та література |
| ||||||
| Мац Юлія | 9-В | ІІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
| |
Лінько Марина Олексіївна | Друга | ||||||
| Антонова Єлизавета | 7-А | ІІІ |
| |||
| Василющенко Альбіна | 11-А | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
| |
| Мартиненко Юлія | 7-В | ІІ | ||||
Сліпушкіна Ніна Іванівна | Вища, старший учитель |
| |||||
| Романашенко Марина | 11-Б | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища |
| |
| Божко Поліна | 8-Б | І | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
| |
| Локтіонова Олеся | 10-А | І | Каменська Ірина Вікторівна | Вища, старший учитель | ||
| Гюлєва Заріна | 9-Б | ІІІ |
| |||
Біологія |
| ||||||
| Фоменко Михайло | 11-Б | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища |
| |
Трудове навчання |
| ||||||
| Должикова Ксенія | 8-Г | ІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
| |
Економіка |
| ||||||
| Романашенко Марина | 11-Б | ІІІ | Столяр Яна Олексіївна | Друга |
| |
| Куцай Карина | 11-А | ІІІ |
| |||
ПОЧАТКОВА ШКОЛА |
| ||||||
Природознавство |
| ||||||
| Андрійчук Амілія | 4-В | І | Белебеха Ірина Степанівна | Вища, старший учитель |
| |
| Грінчук Максим | 4-Б | ІІІ | Кондратова Лариса Олексіївна | Вища, старший учитель |
| |
Українська мова |
| ||||||
| Кадуцька Орина | 4-В | І | Белебеха Ірина Степанівна | Вища, старший учитель |
| |
| Мамчич Валерія | 4-Б | ІІ | Кондратова Лариса Олексіївна | Вища, старший учитель |
|
Учні – переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін 2016/2017 навчальному році
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Географія | |||||
| Крива Влада | 9-В | ІІІ | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
| Воробйова Олександра | 8-Б | ІІІ | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
| Божко Поліна | 8-Б | ІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
Учні – переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН України 2016/2017 навчальному році
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Секція «Фольклористика» | |||||
| Григор’єва Ілона | 9-В | ІІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
Секція «Зарубіжна література» | |||||
| Лисак Олександра | 11-Б | І | Бондаренко Ніна Іванівна | Вища, вчитель-методист |
Секція «Літературна творчість» | |||||
| Рубцова Влада | 10-А | ІІ | Каменська Ірина Вікторівна | Вища, старший учитель |
| Гусарова Дар’я | 9-Г | ІІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища |
Секція «Українська мова» | |||||
| Василющенко Альбіна | 11-А | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
Секція «Історія України» | |||||
| Білоусова Діана | 11-Б | ІІ | Домокош Ольга Андріївна | Вища, вчитель-методист |
Рожнова Ірина Іванівна | Вища | ||||
Секція «Етнографія» | |||||
| Шетініна Яна | 11-А | ІІ | Домокош Ольга Андріївна | Вища, вчитель-методист |
Ткаченко Тетяна Валентинівна | Вища, старший учитель |