2018-2019 навчальний рік
2018/2019 навчальний рік
Учні – переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
Учасники вибороли 33 призових місця, із них: перших місць – 7, других - 11, третіх – 15.
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
|
Географія |
| |||||
| Перевозник Кирило | 11-Б | ІІІ | Мощенок Надія Дмитрівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Калашніков Максим | 8-В | І | Куценко Ірина Іванівна |
| |
| Крива Влада | 11-Б | І |
| ||
| Худишева Софія | 9-Б | ІІ |
| ||
| Мартинюк Максим | 10-Б | ІІ |
| ||
| Іванова Марія | 8-Б | ІІІ |
| ||
Хімія |
| |||||
| Сенчишин Данило | 7-Б | І | Чекалова Світлана Володимирівна
| Вища, старший учитель |
|
| Воробйова Олександра | 10-А | ІІ |
| ||
| Калашніков Максим | 8-В | ІІІ |
| ||
| Сухорукова Альона | 11-А | ІІІ |
| ||
Іноземна мова (англійська) |
| |||||
| Ніколайчук Анна | 9-А | ІІІ | Драчук Олена Юріївна | Вища |
|
| Литвинова Анна | 10-Б | ІІІ | Вєрємей Ірина Геннадіївна | Вища |
|
Друга іноземна мова (німецька) |
| |||||
| Коміна Олександра | 11-Б | ІІІ | Бондаренко Анастасія Володимирівна | Перша |
|
Історія |
| |||||
| Воробйова Олександра | 10-А | ІІ | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист | |
Математика |
| |||||
| Танянський Гліб | 6-Г | ІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель |
|
| Воротинцев Олексій | 6-В | ІІІ | Пулавська Галина Дмитрівна |
| |
| Сенчишин Данило | 7-Б | ІІІ | Бухман Олена Роменівна | Вища, вчитель-методист |
|
Економіка |
| |||||
| Касінов Дмитро | 11-Б | ІІІ | Міхальова Олена Іванівна | Вища | |
Українська мова та література |
| |||||
| Іванова Марія | 7-Б | ІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
|
| Ніколайчук Анна | 9-А | І | Сліпушкіна Ніна Іванівна |
| |
Лінько Марина Олексіївна | Перша | |||||
| Ващенко Анастасія | 7-А | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища | |
| Данилова Валерія | 10-Б | І | Борисова Валентина Олексіївна | Вища, старший учитель | |
| Гюлєва Заріна | 11-Б | ІІ | Каменська Ірина Вікторівна | ||
| Воробйова Олександра | 10-А | І | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища |
|
Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист | |||||
| Кадуцький Артем | 10-А | ІІІ | |||
| Мартиненко Юлія | 9-В | І | |||
Російська мова і література |
| |||||
| Ейдлін Ростислав | 11-Б | ІІІ | Бондаренко Ніна Іванівна | Вища, вчитель-методист |
|
Біологія |
| |||||
| Мартиненко Юлія | 9-В | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища, старший учитель |
|
| Коміна Олександра | 11-Б | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна |
| |
| Воробйова Олександра | 10-А | ІІ | Петренко Катерина Романівна | Спеціаліст |
|
Трудове навчання |
| |||||
| Головачов Дмитро | 9-А | ІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
|
| Латишев Олександр | 9-Б | ІІ | Баліченко Юрій Борисович |
| |
| Суходольський Марк | 10-А | ІІІ | Баліченко Юрій Борисович |
| |
Початкова школа – І тур |
| |||||
Українська мова |
| |||||
| Кубрак Амалія | 4-Б | І | Чамата Наталія Миколаївна | Спеціаліст 11 розряду, старший учитель |
|
| Православна Марія | 4-Б | І |
| ||
Природознавство |
| |||||
| Зубрін Юрій | 4-Г | І | Сташкевич Олена Петрівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Гавришенко Артем | 4-А | І | Басова Світлана Василівна | Вища, вчитель-методист |
|
Математика |
| |||||
| Васильєв Владислав | 4-В | ІІ | Сагайдачна Анна Вікторівна | Вища, старший учитель |
|
Початкова школа – ІІ тур |
| |||||
Українська мова |
| |||||
| Кубрак Амалія | 4-Б | ІІ | Чамата Наталія Миколаївна | Спеціаліст 11 розряду, старший учитель |
|
| Православна Марія | 4-Б | ІІІ |
| ||
Природознавство |
| |||||
| Зубрін Юрій | 4-Г | ІІ | Сташкевич Олена Петрівна | Вища, вчитель-методист |
|
Путівка в науку |
| |||||
Українська мова |
| |||||
| Кубрак Амалія | 4-Б |
| Чамата Наталія Миколаївна | Спеціаліст 11 розряду, старший учитель |
|
Учні – переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Географія | |||||
| Калашніков Максим | 8-В | ІІІ | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
| Крива Влада | 11-Б | ІІІ | ||
| Мартинюк Максим | 10-Б | ІІІ | ||
Трудове навчання | |||||
| Латишев Олександр | 9-Б | ІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
Учні – переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
За протоколами журі районного етапу переможцями конкурсу-захисту визнані 9 учнів: І місць – 2, ІІ місць – 2, ІІІ місць – 5.
| ПІ учня | Клас | Міс це | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Литовченко Тарас | 11-А | ІІ | «Етнологія» | Домокош Ольга Андріївна | Вища, учитель-методист | |
Кадуцький Артем | 10-А | І | «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» | Бухман Олена Роменівна, | Вища, учитель-методист | |
Крамаровська Світлана Миколаївна | Вища, учитель-методист | |||||
| Крилова Наталія | 10-А | І | «Українська література» | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, учитель-методист |
| Мартиненко Юлія | 9-В | ІІ | «Мистецтвознавство» | ||
| Кошова Валерія | 11-Б | ІІІ | «Економічна теорія та історія економічної думки» | Міхальова Олена Іванівна | Вища |
| Олійник Поліна | 9-В | ІІІ | «Англійська мова» | Драчук Олена Юріївна | Вища |
| Мартиненко Юлія | 9-В | ІІІ | |||
| Парфьонова Вероніка | 10-Б | ІІІ | «Теоретична фізика» | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
| Майстро Максим | 9-Б | ІІІ | «Науково-технічна творчість та винахідництво» |
Учні – переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Кадуцький Артем | 10-А | ІІ | Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту | Бухман Олена Роменівна | Вища, вчитель-методист |
Крамаровська Світлана Миколаївна | Вища, вчитель-методист |
Переможці районного етапу турнірів:
- Юних журналістів – І місце ( вчитель Буракова І.В.).
- Юних математиків – ІІІ місце (вчитель Аверіна Л.Г., Саніна І.М.).
- Юних істориків – ІІ місце (вчитель Біла Л.В.).
- Юних правознавців – ІІІ місце (вчитель Рубан Л.В.).
Переможці конкурсів:
- Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика:
- Воровйова Олександра – І місце, учениця 10-А класу (вчителі Вакуленко Т.В., Буракова І.В.);
- Православна Марія – І місце, учениця 4-Б класу (вчитель Чамата Н.М.);
- Богобояща Ярослава – І місце, учениця 3-А классу ( вчитель Собка В.А).
- ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
- Воровйова Олександра – І місце, учениця 10-А класу (вчителі Вакуленко Т.В., Буракова І.В.);
- Трубнікова Ніка – ІІ місце, учениця 6-В класу (вчитель Буракова І.В.);
- Мироненко Єлизавета – ІІ місце, учениця 5-Б класу )вчитель Шаптала Н.М.);
- Оляновська Анастасія – ІІІ місце, учениця 11-А класу (вчитель Коміна Є.В.).
- Всеукраїнський конкурс учнівської творчості:
- Коміна Олександра – І місце в обласному етапі (номінація «Література»), учениця 11-Б класу (вчитель Коміна Є.В.)
- Учнівські науково-практичні конференції
- Парфьонова Вероніка, учениця 10-Б класу – Диплом учасника обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення МАН України, присвяченої 100-річчю Національної академії наук України (вчитель Нікітіна О.І.)