2022-2023 навчальний рік
Наші досягнення в 2022/2023 навчальному році
1. Районний етап Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя |
|
Історія |
| ||||
| Маршуба Максим | 9-Б | ІІІ | Біла Любов Володимирівна |
|
Правознавство |
| ||||
| Маршуба Максим | 9-Б | ІІІ | Рубан Лілія Володимирівна |
|
| Ніколайчик Єгор | 10-А | ІІІ |
| |
Математика |
| ||||
| Танянський Гліб | 10-Б | ІІ | Саніна Інна Миколаївна |
|
| Кірсанов Артем | 7-А | ІІІ |
| |
| Гаврюшенко Артем | 8-А | ІІІ | Аверіна Людмила Геннадіївна |
|
| Стасевич Микита | 6-А | ІІІ |
| |
| Орлов Олександр | 6-А | ІІІ |
| |
Українська мова та література |
| ||||
| Сикало Марія | 8-А | ІІ | Коміна Євгенія Вікторівна |
|
| Рудась Уляна | 11-А | ІІІ | ||
Лінько Марина Олексіївна |
| ||||
Фізика |
| ||||
| Гузенко Мілена | 10-Б | ІІ | Рудась Інеса Антонівна |
|
Англійська мова |
| ||||
| Трубнікова Ніка | 10-Б | ІІІ | Вєрємей Ірина Геннадіївна |
|
| Деуленко Уляна | 11-Б | ІІІ | Румянцева Олена Володимирівна |
|
Географія |
| ||||
| Андрушко Євгенія | 8-Б | ІІІ | Куценко Ірина Іванівна |
|
Хімія |
| ||||
| Кірсанов Артем | 7-А | І | Чекалова Світлана Володимирівна |
|
| Ісаєнко Артем | 8-А | ІІ |
| |
| Круць Віолетта | 9-А | ІІ |
| |
Інформаційні технології |
| ||||
| Серебрєнніков Кірілл | 9-А | ІІ | Король Наталія Олександрівна |
|
Інформатика |
| ||||
| Воробйов Сергій | 10-Б | ІІ | Король Наталія Олександрівна |
|
Астрономія |
| ||||
| Тимченко Евгенія | 11-Б | І | Рудась Інеса Антонівна |
|
Трудове навчання |
| ||||
| Гузенко Мілена | 10-А | ІІ | Гончар Вікторія Василівна |
|
| Мартинюк Владислав | 9-Б | І | Баліченко Юрій Борисович |
|
2. ІІ (районного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:
- Турченко Христина, учениця 5-Б клас, І місце (вчитель Шаптала Н.М.).
- Богобояща Ярослава, учениця 7-Б класу, ІІІ місце (вчитель Вакуленко Т.В.).
- Скобелєва Даніела, учениця 10-А класу, І місце (вчитель Каменська І.В.).
- ІІ (районний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Білоусова Уляна – І місце, учениця 4-Б класу (вчитель Чамата Н.М.).
- Кирєєва Єва – ІІ місце, учениця 3- А класу (вчитель Собка В.А.).
- ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
- Скобелєва Даніела, учениця 10-А класу, ІІ місце (вчитель Каменська І.В.).
- ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Білоусова Уляна –учениця 4-Б класу ІІ місце, (вчитель Чамата Н.М.).
- Скобелєва Даніела - учениця 10-А класу, ІІ місце (вчитель Каменська І.В.).
- Районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва:
- Рудась Уляна, учениця 11-А класу, ІІІ місце (вчитель Коміна Є.В.).
- Тесля Тетяна, учениця 8-А класу, лауреат районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Учні закладів загальної середньої освіти»
- Обласний етап МАН
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | Секція | ПІБ вчителя |
1. | Бурмака Олександр | 11-Б | ІІІ | «Менеджмент та маркетинг» | Коміна Євгенія Вікторівна |
- Районний фестиваль мистецтва «Сучасне українське мистецтво»:
Номінація «Вокальний спів»:
- Коваленко Ганна, учениця 11-А класу, ІІ місце (вчитель Войтовська А.О.).
Номінація «Художнє читання»:
- Турченко Христина, учениця 5-Б класу, ІІІ місце (вчитель Шаптала Н.М.);
- Скобелєва Даніела, учениця 10-А класу, ІІІ місце (вчитель Каменська І.В.).
Номінація «Образотворче мистецтво»:
- Лебедєва Анна, учениця 3-А класу, ІІ місце (вчитель Собка В.А.);
- Гащенко Анастасія, учениця 9-В класу, ІІ місце (вчитель Лінько М.О.).
- Районна конференція «Перші кроки в науку», секція «Прикладна фізика»:
- Андрушко Євгенія, учениця 8-Б класу посіла ІІІ місце (вчитель Рудась І.А.)