2017-2018 навчальний рік
2017/2018 навчальний рік
Учні – переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
№ з/п | ПІ учня | Клас | Міс це | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
|
Географія |
| |||||
| Гайдай Ярослав | 11-Б | І | Мощенок Надія Дмитрівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Худишева Софія | 8-Б | ІІІ | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Мартинюк Максим | 9-Б | ІІІ |
| ||
| Крива Влада | 10-Б | ІІІ |
| ||
Хімія |
| |||||
| Калашніков Максим | 7-В | ІІІ | Чекалова Світлана Володимирівна
| Вища, старший учитель |
|
| Пода Віра | 11-Б | ІІІ |
| ||
| Воробйова Олександра | 9-Б | ІІІ |
| ||
Іноземна мова (англійська) |
| |||||
| Локтіонова Олеся | 11-А | ІІІ | Румянцева Олена Володимирівна | Вища, старший учитель |
|
| Сердюк Анна | 11-А | ІІІ | Пихтіна Антоніна Миколаївна | Вища |
|
Історія |
| |||||
| Воробйова Олександра | 9-Б | ІІ | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист | |
Математика |
| |||||
| Сенчишин Данило | 6-Б | ІІІ | Бухман Олена Роменівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Калашніков Максим | 7-В | ІІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель |
|
| Пруцаков Нікіта | 9-Б | ІІІ | Саніна Інна Миколаївна | Вища |
|
| Кесарєва Марія | 10-А | ІІІ |
| ||
Правознавство |
| |||||
| Данилова Валерія | 9-В | ІІІ | Рубан Лілія Володимирівна | Друга | |
| Гюлєва Заріна | 10-Б | ІІІ | |||
Економіка | ||||||
| Касінов Дмитро | 10-Б | І | Рубан Лілія Володимирівна | Друга | |
Фізика |
| |||||
| Абросімов Єгор | 11-Б | ІІІ | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
|
Українська мова та література |
| |||||
| Іванова Марія | 7-Б | ІІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
|
| Божко Поліна | 9-Б | І |
| ||
| Ніколайчук Анна | 8-А | ІІІ | Сліпушкіна Ніна Іванівна | Вища, старший учитель |
|
Лінько Марина Олексіївна | Перша |
| ||||
| Мартиненко Юлія | 8-В | ІІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Данилова Валерія | 9-В | ІІІ |
| ||
| Гюлєва Заріна | 10-Б | ІІ | Каменська Ірина Вікторівна | Вища, старший учитель | |
Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель | |||||
| Крива Влада | 10-Б | ІІІ | |||
Каменська Ірина Вікторівна | Вища, старший учитель | |||||
| Локтіонова Олеся | 11-А | ІІ | |||
| Рубцова Влада | 11-А | ІІ | |||
| Кіщенко Ксенія | 11-А | ІІІ | |||
Біологія |
| |||||
| Мартиненко Юлія | 8-В | ІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища, старший учитель |
|
| Гюлєва Заріна | 10-Б | ІІ |
| ||
| Пода Віра | 11-Б | ІІІ |
| ||
Трудове навчання |
| |||||
| Должикова Ксенія | 9-Г | ІІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
|
| Головачов Дмитро | 8-А | ІІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
|
Учні – переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
№ з/п | ПІ учня | Клас | Міс це | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Географія | |||||
| Гайдай Ярослав | 11-Б | ІІІ | Мощенок Надія Дмитрівна | Вища, вчитель-методист |
Українська мова та література | |||||
| Божко Поліна | 9-Б | ІІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
Учні – переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Парамонов Максим | 11-А | І | «Етнологія» | Рожнова Ірина Іванівна | Вища, старший учитель |
| Оляновська Анастасія
| 10-А | ІІІ | «Історичне краєзнавство» | Домокош Ольга Андріївна | Вища, вчитель-методист |
| Звонарев Олег | 10-А | ІІІ | «Зарубіжна література» | Бондаренко Ніна Іванівна | Вища, вчитель-методист |
| Гончаренко Валерія | 10-А | ІІІ | |||
| Божко Поліна | 9-Б | ІІ | «Фольклористика» | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
| Божко Поліна | 9-Б | ІІІ | «Філософія» | ||
| Іноземцева Мірра | 10-А | ІІ | «Українська мова» | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
| Данилова Валерія | 9-В | ІІІ | «Ділова українська мова» | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
| Крилова Наталія | 9-В | ІІІ | «Соціологія» | ||
| Оляновська Анастасія | 10-А | ІІ | «Англійська мова» | Драчук Олена Юріївна | Вища |
| Котлярчук Гліб | 10-А | ІІІ | Оліна Наталія Петрівна | Вища | |
| Крилова Наталія | 9-В | ІІІ | «Медицина» | ||
| Шутікова Юлія | 11-Б | ІІІ | Математика» | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист |
| Ліпатова Єлизавета | 11-Б | ІІІ |
Учні – переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Парамонов Максим | 11-А | ІІ | «Етнологія» | Рожнова Ірина Іванівна | Вища, старший учитель |
Переможці районного етапу турнірів
- Юних математиків – ІІІ місце (вчитель Аверіна Л.Г.).
- Юних географів – ІІ місце (вчитель Куценко І.І.). Локтіонова Олеся, учениця 11-А класу, посіла ІІ місце у Х міському турнірі юних географів для учнів 7-11 класів ЗНЗ м. Харкова у складі збірної команди Київського району «Гейзер».
- Юних правознавців – ІІІ місце (вчитель Рубан Л.В.).
- Юних фізиків – ІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.).
Переможці конкурсів
- Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика:
- Сикало Марія – ІІІ місце, учениця 3-А класу (вчитель Басова С.В.);
- Шубна Олександра – ІІ місце, учениця 4-Б класу (вчитель Асєєва М.П.).
- ІІ (районний) етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
- Трубнікова Ніка – І місце, учениця 5-В класу (вчитель Буракова І.В.);
- Ващенко Анастасія – ІІ місце, учениця 6-А класу (вчитель Буракова І.В.);
- Антонова Єлизавета – І місце, учениця 8-А класу (вчитель Лінько М.О.)
- Божко Поліна – ІІ місце, учениця 9-Б класу (вчитель Шаптала Н.М.);
- Калашнікова Юлія – ІІІ місце, учениця 7-Б класу (вчитель Шаптала Н.М.);
- Оляновська Анастасія – ІІІ місце, учениця 10-А класу (вчитель Коміна Є.В.).