2019-2020 навчальний рік
Переможці 2019/2020 навчального року
І. ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади
з базових дисциплін
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Англійська мова | |||||
| Литвинова Анна | 11-Б | ІІІ | Вєрємей Ірина Геннадіївна | Вища |
Біологія | |||||
| Мірошніченко Вадим | 8-В | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища, старший учитель |
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІІ | ||
| Мартиненко Юлія | 10-Б | ІІІ | ||
| Воробйова Олександра | 11-А | І | ||
Географія | |||||
| Кульчаєв Дмитро | 8-Б | І | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
| Калашніков Максим | 9-В | ІІ | ||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ | ||
Інформатика | |||||
| Саяпін Нікіта | 9-Б | ІІІ | Король Наталія Олександрівна | Вища, старший учитель |
| Куропаткін Нікіта | 10-Б | ІІІ | ||
Історія | |||||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІІ | Біла Любов Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
Математика | |||||
| Воротинцев Олексій | 7-В | ІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель |
| Калашніков Максим | 9-В | ІІІ | ||
| Махортов Данило | 10-Б | ІІІ | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист |
Правознавство | |||||
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІІ | Рубан Лілія Володимирівна | Друга |
| Олійник Поліна | 10-Б | ІІ | Рубан Лілія Володимирівна | |
Трудове навчання | |||||
| Загніда Кирило | 9-В | ІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
| Латишев Олександр | 10-А | ІІ | ||
| Ніколайчук Анна | 10-Б | ІІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
| Коцюба Анна | 9-В | ІІІ | ||
Українська мова та література | |||||
| Трубнікова Ніка | 7-В | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища, старший учитель |
| Воробйова Анастасія | 7-Г | ІІІ | Каменська Ірина Вікторівна | |
| Ніколайчук Анна | 10-Б | І | Сліпушкіна Ніна Іванівна | |
Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист | ||||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | |
Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища, старший учитель | ||||
| Божко Поліна | 11-Б | І | Борисова Валентина Олексіївна | |
Фізика | |||||
26. | Воротинцев Олексій | 7-В | І | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
27. | Бєлєвцов Степан | 8-В | І | ||
Хімія | |||||
28. | Гордієнко Марія | 7-В | ІІІ | Чекалова Світлана Володимирівна | Вища, старший учитель |
29. | Сенчишин Данило | 8-Б | І | ||
30. | Калашніков Максим | 9-В | ІІІ |
ІІ. І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Міс це | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Ніколайчук Анна | 10-Б | І | Математика | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист | |
Литвинова Анна | 11-Б | ІІІ | Мовознавство | Оліна Наталія Петрівна | Вища |
ІІІ. ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Кубрак Амалія | 5-Б | ІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Перша | ||||
| Мироненко Єлизавета | 6-В | ІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Вища | ||||
| Саварінська Дар’я | 8-Б | ІІІ | Коміна Євгенія Вікторівна
| Вища, старший учитель |
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
ІV. Турніри, конкурси, змагання
- Юних географів – І місце (вчитель Куценко І.І.)
- Юних винахідників та раціоналізаторів – ІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних фізиків – ІІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних математиків – ІІІ місце (вчителі Аверіна Л.Г., Саніна І.М.)
- Юних хіміків – ІІІ місце (вчитель Чекалова С.В.)
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом ІІ ступеня за перемогу в ХІІІ міському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова у складі збірної команди Київського району м. Харкова (вчитель Нікітіна О.І.).
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом учасника фінального етапу ХХІІ Всеукраїнського етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів у складі збірної команди учнів Київського району міста Харкова (вчитель Нікітіна О.І.).
- Мартинюк Максим, учень 11-Б класу посів ІІІ місце в районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва (вчитель Борисова В.О.).
- Команда Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області посіла ІІІ місце у районних змаганнях з кульової стрільби та з нагоди Дня Збройних Сил України (вчитель Майборода Л.П.).
- Суходольський Марк, учень 11-А класу посів І місце в індивідуальній першості у районних змаганнях зі стрільби (вчитель Майборода Л.П.).
- Душин Богдан, учень 10-Б класу посів І місце у районних змаганнях з розбирання автомата (вчитель Майборода Л.П.).
- Чернищук Владислав, учень 11-Б класу посів ІІІ місце у районних змаганнях зі спорядження магазина автомата набоями (вчитель Майборода Л.П.).
Переможці 2019/2020 навчального року
ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади
з базових дисциплін
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
|
Біологія |
| |||||
| Мірошніченко Вадим | 8-В | ІІІ | Гаврилова Людмила Петрівна | Вища, старший учитель |
|
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІІ |
| ||
| Мартиненко Юлія | 10-Б | ІІІ |
| ||
| Воробйова Олександра | 11-А | І |
| ||
Географія |
| |||||
| Кульчаєв Дмитро | 8-Б | І | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Калашніков Максим | 9-В | ІІ |
| ||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ |
| ||
Інформатика |
| |||||
| Саяпін Нікіта | 9-Б | ІІІ | Король Наталія Олександрівна | Вища, старший учитель |
|
| Куропаткін Нікіта | 10-Б | ІІІ |
| ||
Математика |
| |||||
| Воротинцев Олексій | 7-В | ІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель |
|
| Калашніков Максим | 9-В | ІІІ |
| ||
| Махортов Данило | 10-Б | ІІІ | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист |
|
Українська мова та література |
| |||||
| Трубнікова Ніка | 7-В | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища, старший учитель |
|
| Воробйова Анастасія | 7-Г | ІІІ | Каменська Ірина Вікторівна |
| |
| Божко Поліна | 11-Б | І | Борисова Валентина Олексіївна | ||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна |
| |
Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист | |||||
| Ніколайчук Анна | 10-Б | І | |||
Сліпушкіна Ніна Іванівна | Вища, старший учитель |
| ||||
Трудове навчання |
| |||||
| Загніда Кирило | 9-В | ІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
|
| Латишев Олександр | 10-А | ІІ |
| ||
| Ніколайчук Анна | 10-Б | ІІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
|
| Коцюба Анна | 9-В | ІІІ |
| ||
Фізика |
| |||||
| Воротинцев Олексій | 7-В | І | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
|
| Бєлєвцов Степан | 8-В | І |
| ||
Хімія |
| |||||
| Гордієнко Марія | 7-В | ІІІ | Чекалова Світлана Володимирівна | Вища, старший учитель |
|
| Сенчишин Данило | 8-Б | І |
| ||
| Калашніков Максим | 9-В | ІІІ |
|
І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
№ з/п | ПІ учня | Клас | Міс це | Секція | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
Ніколайчук Анна | 10-Б | І | Математика | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист | |
Литвинова Анна | 11-Б | ІІІ | Мовознавство | Оліна Наталія Петрівна | Вища |
ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Кубрак Амалія | 5-Б | ІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Перша | ||||
| Мироненко Єлизавета | 6-В | ІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Вища | ||||
| Саварінська Дар’я | 8-Б | ІІІ | Коміна Євгенія Вікторівна
| Вища, старший учитель |
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
Турніри
- Юних географів – І місце (вчитель Куценко І.І.)
- Юних винахідників та раціоналізаторів – ІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних фізиків – ІІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних математиків – ІІІ місце (вчителі Аверіна Л.Г., Саніна І.М.)
- Юних хіміків – ІІІ місце (вчитель Чекалова С.В.)
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом ІІ ступеня за перемогу в ХІІІ міському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова у складі збірної команди Київського району м. Харкова.
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом учасника фінального етапу ХХІІ Всеукраїнського етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів у складі збірної команди учнів Київського району міста Харкова.
- Мартинюк Максим, учень 11-Б класу посів ІІІ місце в районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва.
- Команда Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області посіла ІІІ місце у районних змаганнях з кульової стрільби та з нагоди Дня Збройних Сил України.
- Суходольський Марк, учень 11-А класу посів І місце в індивідуальній першості у районних змаганнях зі стрільби.
- Душин Богдан, учень 10-Б класу посів І місце у районних змаганнях з розбирання автомата.
- Чернищук Владислав, учень 11-Б класу посів ІІІ місце у районних змаганнях зі спорядження магазина автомата набоями.
Переможці 2019/2020 навчального року
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
|
Географія |
| |||||
| Кульчаєв Дмитро | 8-Б | І | Куценко Ірина Іванівна | Вища, вчитель-методист |
|
| Калашніков Максим | 9-В | ІІ |
| ||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ |
| ||
Математика |
| |||||
| Воротинцев Олексій | 7-В | ІІ | Пулавська Галина Дмитрівна | Вища, старший учитель |
|
| Калашніков Максим | 9-В | ІІІ |
| ||
| Махортов Данило | 10-Б | ІІІ | Аверіна Людмила Геннадіївна | Вища, вчитель-методист |
|
Українська мова та література |
| |||||
| Трубнікова Ніка | 7-В | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна | Вища, старший учитель |
|
| Воробйова Анастасія | 7-Г | ІІІ | Каменська Ірина Вікторівна |
| |
| Божко Поліна | 11-Б | І | Борисова Валентина Олексіївна | ||
| Воробйова Олександра | 11-А | ІІ | Буракова Ірина В’ячеславівна |
| |
Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист | |||||
| Ніколайчук Анна | 10-Б | І | |||
Сліпушкіна Ніна Іванівна | Вища, старший учитель |
| ||||
Трудове навчання |
| |||||
| Загніда Кирило | 9-В | ІІ | Баліченко Юрій Борисович | Перша |
|
| Латишев Олександр | 10-А | ІІ |
| ||
| Ніколайчук Анна | 10-Б | ІІІ | Гончар Вікторія Василівна | Вища, старший учитель |
|
| Коцюба Анна | 9-В | ІІІ |
| ||
Фізика |
| |||||
| Воротинцев Олексій | 7-В | І | Нікітіна Олена Іванівна | Вища, старший учитель |
|
| Бєлєвцов Степан | 8-В | І |
|
КОНКУРСИ
ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді
імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти
№ з/п | ПІ учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя | Категорія, звання вчителя |
| Кубрак Амалія | 5-Б | ІІ | Коміна Євгенія Вікторівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Перша | ||||
| Мироненко Єлизавета | 6-В | ІІ | Шаптала Наталія Михайлівна | Вища, старший учитель |
Лінько Марина Олексіївна | Вища | ||||
| Саварінська Дар’я | 8-Б | ІІІ | Коміна Євгенія Вікторівна
| Вища, старший учитель |
| Антонова Єлизавета | 10-Б | ІІ | Вакуленко Тетяна Володимирівна | Вища, вчитель-методист |
ТУРНІРИ
- Юних географів – І місце (вчитель Куценко І.І.)
- Юних винахідників та раціоналізаторів – ІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних фізиків – ІІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.)
- Юних математиків – ІІІ місце (вчителі Аверіна Л.Г., Саніна І.М.)
- Юних хіміків – ІІІ місце (вчитель Чекалова С.В.)
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом ІІ ступеня за перемогу в ХІІІ міському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова у складі збірної команди Київського району м. Харкова.
- Латишев Олександр, учень 10-А класу, нагороджений Дипломом учасника фінального етапу ХХІІ Всеукраїнського етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів у складі збірної команди учнів Київського району міста Харкова.