2021-2022 навчальний рік
1. Районний етап Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів:
- Соболь Марина (9-В кл.) посіла І місце з географії (вчитель Мощенок Н.Д.);
- Серебреніков Кирило (8-А кл.) посів ІІ місце з географії (вчитель Куценко І.І.);
- Влащенко Емілія (7-Б кл.) посіла І місце, Воротинцев Олексій (9-В кл.) - ІІ місце з хімії (вчитель Чекалова С.В.);
- Воротинцев Олексій (9-В кл.) посів ІІ місце з історії (вчитель Рожнова І.І.);
- Мякінніков Артем (10-А кл.) посів ІІ місце з історії (вчитель Рубан Л.В.);
- Маршуба Максим (8-Б кл.) посів ІІ місце з історії (вчитель Біла Л.В.);
- Воротинцев Олексій (9-В кл.) посів І місце з математики (вчитель Пулавська Г.Д.);
- Зубрін Юрій (7-Г кл.) посів І місце з математики (вчитель Міхальова О.І.);
- Кірсанов Артем (6-А кл.) посів ІІІ місце з математики (вчитель Саніна І.М.);
- Клименко Владислав (9-А кл.) посів І місце, Саяпін Нікіта (11-Б кл.) - ІІ місце, Гожа Дмитро (9-Г кл.) - ІІ місце, Воробйов Сергій (9-А кл.) - ІІІ місце з інформатики (вчитель Король Н.О.);
- Влащенко Емілія (7-Б кл.), Бєлєвцов Степан (10-Б кл.) посіли ІІ місце з фізики (вчитель Рудась І.А.);
- Ананьєва Уляна (9-В кл.) посіла ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Гончар В.В.);
- Кубрак Амалія (7-Б кл.) посіла ІІІ місце з української мови та літератури (вчителі Коміна Є.В. та Лінько М.О.);
- Нежута Марина (9-А кл.) посіла ІІІ місце з біології (вчитель Гладун О.В.);
- Соболь Марина (9-В кл.) посіла ІІІ місце з німецької мови (вчитель Войнаховська А.С.).
2. Районний етап МАН:
- Бурмака Олександр посів 1 місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в секції «Психологія» (керівник Коміна Є.В.) і 2 місце в секції економіка (керівник Аверіна Л.Г.);
- Влащенко Емілія (10-Б кл.) посіла 1 місце в конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт в секції «Педагогіка» (керівники Румянцева О.В., Драчук О.Ю.);
- Барська Анастасія (11-кл.) посіла 3 місце в конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт в секції «Психологія» (керівник Міхальова О.І.);
- Іванова Марія (11-Бкл.) посіла 3 місце в конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт в секції «Українська мова та література» (керівник Шаптала Н.М.).
3. У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка:
- Матвійчук Алеся - 3 місце (вчитель Сліпушкіна Н.І.);
- Калашнікова Юлія (11-А кл) - 3 місце (вчитель Шаптала Н.М.);
- Рудась Уляна(10-А кл.) - 3 місце (вчитель Коміна Є.В.).
4. У Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика учні гімназії посіли призові місця:
- Білоусова Діана (3-Б кл.) - 1місце ( вчитель Чамата Н.М.);
- Мурзік Ярослав (4-Б кл.) -1 місце (вчитель Асєєва М.П.);
- Міняйло Дар’я (5-Б кл.) - 2 місце (вчитель Шаптала Н.М.);
- Кубрак Амалія (7-Б кл.) - 3місце (вчитель Коміна Є.В.);
- Соболь Марина (9-Вкл.) - 3 місце (вчитель Буракова І.В.).
5. Міський конкурс «Присвята рідному місту», номінація «Стежками Григорія Сковороди»:
- Трубнікова Ніка (9-Вкл.) - 1 місце (вчитель Буракова І.В.).