Вступ до першого класу

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування до 1 класу 2024-2025 навчального року розпочнеться

8 квітня 2024 року.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документів до ліцею може здійснюватися:

· безпосередньо в Комунальному закладі «Харківський ліцей №172 Харківської міської ради» за адресою: м.Харків, вул. Метробудівників 38, за попередньою домовленістю за тел.725-13-42;

· через електронний сервіс https://school.isuo.org/.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти". На порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» згідно з покроковою інструкцією можно подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

· електронною поштою [email protected], іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

Батьки мають право подати заяву та документи до:

· закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають (перебувають);

· будь-якого іншого закладу освіти (дитина може бути зарахована на вільні місця).

Територія обслуговування Комунального закладу
«Харківський ліцей № 172  Харківської міської ради»
на 2024/2025 навчальний рік

вул. Гвардійців Широнінців 84, 88, 92, 94, 96/30
вул. Метробудівників   32, 34, 40, 42
вул. Дружби Народів

253, 255, 259, 261, 263,

267, 269, 271, 277, 279, 281

Територія обслуговування, закріплена за Комунальним закладом "Харківський ліцей № 172 Харківської міської ради" на 2024/2025 навчальний рік затверджена наказом Адміністрації Київського району Харківської міської ради №29 від 19.09.2023

Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком.

До заяви обов’язково додають:

· копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

· оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

За наявності та за бажанням батьки можуть надати:

· висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами;

· документи, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування.

Для підтвердження інформації про місце проживання (реєстрації) дитини надається один із документів (за вибором особи, яка подає заяву) визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».