Вітаємо Вас у бібліотеці Харківського ліцею №172!

Книга – невичерпне джерело знань, надбаних людством протягом багатьох років. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, засвоїти соціальний досвід попередніх поколінь, залучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв та традицій. Книга – головний засіб навчання.

Бібліотека заснована  у 1995 році. Знаходиться на другому поверcі, має абонемент, читальну залу, книгосховище.

Загальна площа бібліотеки –  90 кв. м. Бібліотечний фонд  складає: художня література – 1582 прим.; підручники – 24614 прим.

Завідувач бібліотеки Рєпіна Тетяна Володимирівна визнана переможцем у номінації «Компетентний читач» І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».

Режим роботи бібліотеки

понеділок – п’ятниця
з 8.30 до 17.00

перерва