Інформація для батьків

Інтернет - збори батьків майбутніх першокласників

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2017 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону.
Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Про "Муніципальну охорону" (сигнальну кнопку)

Охорона Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області здійснюється комунальним підприємством «Муніципальна охорона» (тривожна кнопка) за рахунок коштів міського бюджету.

Нові грошові норми вартості харчування

У Харкові встановили єдині грошові норми вартості харчування на одного учня і одного вихованця навчального закладу в день на 2017 рік. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Для загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів встановлені наступні норми:

- для учнів 1-4-х класів - 9 грн;

- для учнів 1-х класів безкоштовне молоко - не більше 4,95 грн.

Для учнів пільгового контингенту (в тому числі дітей загиблих учасників антитерористичної операції) 1-4-х класів, які відвідують групи продовженого дня, вартість харчування не змінилася і становить 12 грн; 5-11-х класів - також 12 грн.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко нагадала, що з 1 січня 2016 року на державному рівні скасували безкоштовне харчування початкової школи, пізніше - безкоштовне харчування дітей пільгових категорій. Але з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса міська рада підтримала виділення коштів з бюджету на ці цілі.

Інструктивно-методичний лист щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Проїзні квитки!

Відповідно до рішення виконкому Харківської міської ради від 20.08.2009 року № 556, учні школи мають право на придбання пільгових квитків для проїзду в трамваї та тролейбусі. Вартість пільгового квитка на один вид транспорту складає 15 грн, на два види транспорту - 20 грн. .Гімназією вже укладено договір з Горелектротрансом на отримання пільгових квитків. Для придбання проїзного квитка необхідно надати копію ідентифікаційного коду соціальному педагогу Сакалик А.В. в каб. № 61 .

Безкоштовне харчування молоком.

На підставі рішення 35 сесії Харківської міської ради від 29.07.2009 № 177/09 "Про внесення змін до рішення 30 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 30.12.2008 № 401/08 "Про міський бюджет міста Харкова на 2009 рік", наказом управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 25.08.2009 № 100 "Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м.Харкова з 01 вересня по 31 грудня 2009 року" з метою організації повноцінного, якісного харчування учнів та вихованців у закладах освіти у,учні 1-х класів забезпечуються безкоштовним харчуванням молоком із розрахунку вартості 1,10 грн. на день на одного учня.