Інформація для батьків

З метою підвищення ефективності проведення профілактичної роботи щодо попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх у гімназії отримати зв'язок особисто з начальником сектору ювенальної превенції Харківської районної поліції № 1, майором поліції Артемієм Володимировичем Коноваловим за тел. 097-940-77-52 або 095-808-15-35.

УВАГА!

Учасники освітнього процесу для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров’я  дітей, а також захисту та інтересів дитини можуть звертатися до заступника директора з виховної роботи Румянцевої Олени Володимирівни 725-13-43.

Для вирішення питань з приводу жорстокого поводження з дітьми можно звертатися до заступника директора з виховної роботи Румянцевої Олени Володимирівни, к.тел. 725-13-43 та соціального педагога Ніколаєнко Тетяни Олеговни.

Важлива інформація для власників "Картки харків’янина"

0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України)

116111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл)

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

працює по будням з 12:00 до 20:00 години та в суботу з 12:00 до 16:00 години.

Громадська організація "Ла Страда - Україна"

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»

Про "Муніципальну охорону" (сигнальну кнопку)

Охорона Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області здійснюється комунальним підприємством «Муніципальна охорона» (тривожна кнопка) за рахунок коштів міського бюджету.