ДПА

Державна підсумкова атестація

/Files/images/_dpa.jpg

Лист МОН № 1/9-66 від 31.01.18 "Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти"

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня до 14 липня (основна і додаткова сесії) 2018 року.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;
  • предмет за вибором - учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ - початок ХХІ століття).

ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

Наказ №356 від 14.05.2018 «Про затвердження складу державних атестаційних комісій  та розкладу для проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах у 2017/2018 навчальному році»

(завантажити/переглянути)