Безпека в закладі освіти

Документи

Наказ від 17.11.2014 № 423 "Про додаткові заходи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму"

Додаток до наказу від 03.11.2014 № 403

Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах

Накази установ для роботи

Постанови Кабінету Міністрів України

Положення про безпечну та надійну експлуатацію виробничих будівель і споруд

Перелік нормативних документів з питань запобігання всім видам дитячого травматизму

Розпорядження №226 від 21.04.2006

Веб-простір безпеки

Веб-сайт «Веб-простір безпеки» створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.

Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів