Дистанційне навчання у воєнний час

До уваги учасників освітнього процесу!

Проведення уроків здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання згідно з режимом роботи закладу та розкладом уроків на 2023/2024 навчальний рік.

Онлайн-уроки проводяться відповідно до розкладу занять за допомогою платформі Google Classroom, для роботи використовуються безкоштовні онлайн-ресурси ZOOM, YOUTUBE тощо.

Коди доступу до курсів учням надано класними керівниками у групі вайбер.

Електронні щоденники учнів розміщені на платформі Нові знання.

(Функціонал дозволяє учасникам освітнього процесу за допомогою зручного онлайн інструменту мати постійний доступ до цифрового аналога звичайного щоденника.).

До уваги учасників освітнього процесу!

Доводимо до вашого відома, що в закладі працює практичний психолог Столяр Яна Олексіївна та соціальний педагог Ніколаєнко Тетяна Олегівна, які надають фахові консультації за графіком:

графік роботи практичного психолога ХЛ№172

Столяр Яни Олексіївни

графік роботи соціального педагога ХЛ №172

Ніколаєнко Тетяни Олегівни

Щоб ознайомитися з інструкціями для роботи з платформою Google Classroom та онлайн-ресурсом ZOOM перейдіть за посиланням.

Шановні батьки!

При виникнені питаннь щодо організації освітнього процесу під час дистанційної форми навчання, звертайтеся до класних груп у месенджерах або залишайте повідомлення за допомогою форми зворотнього зв'язку за посиланням.