Інформація щодо платформ для додаткового навчання

Всеукраїнська школа онлайн

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ: ПОНАД 20 ОНЛАЙН-ШКІЛ НАДАЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.

МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів

ВЧИТЕЛІ, УЧНІ ТА ЇХ БАТЬКИ МАЮТЬ ЗМОГУ БЕЗОПЛАТНО КОРИСТУВАТИСЯ ПРОГРАМНИМ ПРОДУКТОМ MOZABOOK

Застосунок буде доречним під час організації дистанційного навчання. Його можна використовувати онлайн та офлайн, попередньо завантаживши необхідний контент. Вміст системи Mozaik інтегрується з такими застосунками, як ZOOM, Google Classrooms тощо.

Переглянути відео з рекомендаціями можна на YouTube-каналікомпанії.

Завантажити програму mozaBook можна за посиланнямпісля логування користувача на сайті.

Освітяни, учні та батьки можуть відкривати навчальні матеріали на сайті ua.mozaweb, у програмі mozaBookна ОС Windows чи в мобільних додатках на Android.

Більше інформації на сайті Міністерства освіти і науки України