29 квітня у всьому світі відзначають День танцю! Учні гімназії приєднались до святкування та організували власний фестиваль танцю.

26 трав. 2015

Наші маленькі танцюристи  показали свої перші композиції. Діти  дуже старались, адже для багатьох із них — це були найперші виступи у житті. Велика кількість глядачів, урочистий зал, оцінювання справжнього журі, фотоапарати та камери — усе це змушувало малюків хвилюватися, але вони показали чудові результати і були дуже задоволені  дебютом.

У фестивалі брали участь колективи 1 – 4 класів.

Окрім дипломів, усі команди  були нагороджені грамотами  та  солодкими  призами.

Задоволені усмішки дітей та приємно вражені батьки, відгуки учасників, батьків та жюрі — усе це підтвердило, що фестиваль танцю пройшов успішно та сподобався всім запрошеним.