14 груд. 2023

Щороку 14 грудня українці віддають шану ліквідаторам наслідків Чорнобильської аварії. Попри те, що День ліквідатора офіційно встановлений лише в 2006 році, відзначають його з 1986-го — тоді вперше ліквідатори зібралися, щоб разом згадати про трагічні весняні події. У ліцеї були проведені виховні години з метою згадати історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поглибити знання учнів про неї, зберігати історичну пам’ять учнів, виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; виховувати почуття гордості за український народ.