Тиждень безпеки дорожнього руху.

20 лист. 2017

В  ході  тижня  безпеки дорожнього руху у Харківській гімназії №172  відбулися цікаві заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з метою збереження життя та здоров’я дітей.

Всі класні керівники провели  Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя", бесіди:

«Обов’язки пішохода» (5-6 класи);

«Правила поведінки на вулиці» (7-8 класи);

«Безпека на дорозі. Цифри і факти» (9-11 класи);

«Дорожні пастки» (з використанням інформаційних матеріалів про безпеку дорожнього руху)  -   1-11 класи.

Для учнів старших класів  психолог Столяр Я.О.  провела практичне заняття «Надання першої медичної допомоги при ДТП. Учнів середніх класів зацікавила виставка дитячих малюнків з правил дорожнього руху, а також вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху». Учні 9 – Б класу переглянули відеоролики «Безпека пішоходів у руках самих пішоходів».

Для школярів 1-4 класів проводилося заняття «Школи світлофора Моргайка», «Азбука доріг». Вчителі 1-2 класів провели навчальну гру- інструктаж «Любій малечі про серйозні речі», екскурсії на перехрестя.

Бібліотекарь Репіна Т.В. організувала тематичну виставку літератури «Твій друг – безпечний рух».

Для батьків учнів початкових класів класні керівники провели бесіду «Ваша поведінка на вулиці – приклад для дитини».

Заходи, проведені в ході тижня, допомогли учням усвідомити важливість знання та виконання правил дорожнього руху з метою збереження  їхнього життя та здоров’я.