Великдень — найважливіше та найурочистіше християнське свято.

4 трав. 2024

Великдень — найважливіше та найурочистіше християнське свято. Це величне свято світлого воскресіння Христа, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями. Можливо, хтось із вас знає, коли виникло і що означає слово Великдень? Це свято дуже-дуже давнє. Колись воно відзначалось в один і той самий день, 14 дня місяця писане. Саме слово "пасха" грецького походження і в перекладі означає "страждати". У ліцеї проведено виховні години з метою підвищення обізнаності учнів про традиції та звичаї цього свята, його історичне та релігійне значення. Були розглянуті теми Великоднього тижня, символіки паски, крашанок та пасок, а також проведено майстер-класи з виготовлення великодніх атрибутів. Учні також дізналися про різницю у святкуванні Великодня в Україні та інших країнах світу.