30 лист. 2023

Команда ліцею «Титани» взяли участь у відбірковому етапі освiтнього заходу - iнтелектуальний «Чемпіонат Харкова з природничо- математичних наук серед учнів 10-11 класів», метою якого е активiзацiя учнiв до навчання в 11 класi за всіма STEM та IT предметами, а також мотивацiя для усвiдомленого вибору подальшоi iндивiдуальноi ocвітньої  тpaeктopii кожним учнем. «Чемпіонат Харкова з природничо- математичних наук серед учнів 10-11 класів» - це iнтелекryальне змагання у виглядi Каhооt-вiкторини в iндивiдуальному залiку. Питання цiеi вiкторини були розробленi командою молодих вчених НТУ «ХПI» та подiляються на тaкi категорiї як: математика, фiзика, хiмiя та IТ-напрям. Kahoot! - це iгрова навчальна платформа, що використовусться в школах та iнших навчальних закладах для геймiфiкацii навчального процесу та проведення  вiкторин, що мiстять питання з декiлькома варiантами вiдповiдей.