В нашому ліцею було проведено 22 Урока доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

27 лист. 2023

Окупація, обстріли та повітряна тривога не стали на заваді проведення ІV Міжнародного уроку доброти в навчальних закладах України! Незламні українські педагоги вкотре довели, що виховання відповідального та гуманного ставлення до тварин у дітей є невід'ємною складовою сучасної освіти. І в складні часи війни для наших школярів та вчителів життя та благополуччя тварин є ціннісним та важливим.

Кількість навчальних закладів, які долучились до Уроку доброти в 2023 році була найбільшою за весь час проведення заходу, починаючи з 2018 року! Всього з 4 по 11 жовтня до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин долучились 2695 навчальних закладів.

В нашій країні Урок доброти пройшов у 1487 населених пунктах, зокрема у 271 місті, 194 селищах міського типу та 1022 селах.
В нашому ліцею було проведено 22 Урока доброти!