18 березня учні відвідали притулок «М'які лапки» та передали подарунки для котів.

20 бер. 2023

Протягом кількох років учні нашої гімназії допомагають притулку кішок "М'які лапки". Лідери учнівського самоврядування вирішили не втрачати цю традицію. Тим більше зараз, коли навколо стільки горя та багато тварин втратили своїх господарів і залишилися напризволяще. Притулок «М'які лапки» залишився в Харкові, пережив важкі часи. У межах Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» лідери учнівського самоврядування організували благодійний збір коштів на закупівлю корму для притулку котів «М'які лапки». Учні гімназії зібрали 3515 гривень. На ці кошти було закуплено корм, вітаміни, наповнювач для котячого туалету. 18 березня учні відвідали притулок та передали подарунки для котів. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та взяв участь в акції!