17.02 представник учнівського самоврядування взяв участь в онлайн-конференції: Круглий стіл до Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці & Всесвітнього Дня стійкого туризму.

17 лют. 2023

17.02  представник учнівського самоврядування  взяв участь в онлайн-конференції: Круглий стіл до Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці & Всесвітнього Дня стійкого туризму.

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчаток у науці (International Day of Women and Girls in Science). Наука і ґендерна рівність мають велике значення для досягнення узгоджених на міжнародному рівні цілей у галузі розвитку. Свято "засновано для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат."