16 лют. 2023

З нагоди Дня Єднання України з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому закладі були проведені тематичні виховні години: «Ми – українці», «Незалежна Україна – квітучий вільний край», «Україно, твоя сила в єднанні!». Учнями 1-6х класів організовано виставку малюнків “Долоньки миру”. Участь у таких заходах спонукає дітей відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості за досягнення країни, повагу до її захисників, закликає ще більше поважати і любити свою країну, свій народ, свій рідний край.