05.01.2023 учні гімназії із задоволенням відвідали День відкритих дверей НТУ “ХПI”, відеочат в Telegram та взяли участь у вікторинах в Kahoot.

5 січ. 2023

Учні відвідали такі заходи:

«Психологія як засіб конструювання особистісної безпеки» від кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна (СГТ);
«Безпечна електромеханіка: правда або вигадка?» від кафедри електричних машин (Е);
«Фінансова безпека» від кафедри обліку і фінансів (БЕМ);
«Міжнародна економічна безпека» від кафедри економіки бізнесу та міжнародних економічних відносин (БЕМ);
«Marketing & Safety» від кафедри маркетингу (БЕМ);
«Безпека туризму та подорожей!» від кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу (БЕМ).