25 жовтня 2022 року у британському видавництві Bloomsbury вийшла книга учениці 7 – В класу Скалєцької Єви.

31 жовт. 2022

25 жовтня 2022 року у британському видавництві Bloomsbury вийшла книга учениці 7 – В класу Скалєцької Єви,  яка у щоденнику записувала враження від війни.

У перші дні російського вторгнення Єва разом із бабусею ховалася від обстрілів у підвалі рідного будинку. Там вона почала записувати свої думки та почуття, щоб подолати панічні атаки. 12 страшних днів війни, втечі, відчаю та порятунку, записаних погодинно, вийшли у друкованому та електронному варіантах.

Всесвітньо відома британська актриса Кіра Найтлі записала аудіоверсію книги «Ви не знаєте, що таке війна». Свій досвід виживання під обстрілами та втечі з рідного Харкова до Дубліна дівчинка відверто описала на сторінках щоденника.