Запрошуємо учнів 8 - 11 класів до участі у дистанційному щорічному турнірі «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології», який відбудеться 15-18 травня 2020 року.

6 трав. 2020

Запрошуємо учнів 8 - 11 класів до участі у дистанційному щорічному турнірі для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології», який відбудеться 15-18 травня 2020 року.

ФОРМАТ ТУРНІРУ

Цього року, у зв’язку з карантином, турнір «ЕКОНОМІКА. МЕНЕДЖМЕНТ. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» буде проходити дистанційно.

Кожен учасник Турніру реєструється за посиланням, вказує всі необхідні дані, та обирає одну з секцій, в якій бажає прийняти учать:

Секція «Молодий управлінець»

Завдання – розробка соціального проекту.

Секція «Антикризовий менеджмент: врятуй свій бізнес»

Завдання: розв'язання кейсів з антикризового менеджменту.

Секція «Як стати мільйонером»

Завдання: вкладення капіталу.

Секція «Економіка та бізнес»

Розробка актуального економічного проекту.

Секція «Інформаційні технології»

Завдання з інформатики та програмування.

15 травня кожному учаснику на електронну адресу буде надіслано завдання та інструкцію, для його виконання. Виконані роботи учасники турніру матимуть змогу завантажити на Google Disk за посиланням до 18.00 18 травня.

Результати буде оголошено 20 травня 2020 року.

Переможців буде нагороджено сертифікатами та цінними призами.

Для участі в турнірі необхідно не пізніше 14 травня 2020 р. заповнити електронну форму за посиланням https://goo.gl/forms/tHi3Z8NYP5VG9hF72 (або скористатися QR-кодом).