У гімназії триває освітній процес. Активне навчання можливе і в дистанційному форматі.

5 трав. 2020

Більшість вчителів гімназії для дистанційних освітніх потреб віддають перевагу платформі Google.

Вчителі початкової школи підбирають на віртуальні уроки різні види активності (ігри за принципом передач, вікторин, пазлів і т.д.), що допомагають закріпленню теми.

Вчителі іноземної мови проводять онлайн - уроки. Учні виконують і класну, і домашню роботу у програмі Zoom, де  є можливість віртуально підняти руку, щоб відповісти на запитання, пограти у навчальні ігри.

З історії та географії деякі виконані роботи діти пересилають  через електронну пошту. Таким чином вчителі отримують  зворотній зв’язок у зошитах. Перевіряють,   пишуть рекомендації, оцінюють.

Біологи та хіміки працюють у багато функціональному Google Classroom,  математики теж налаштували додатки Google, пропонують учням тести - Google форми.

Для швидкої комунікації також допомагають месенджери, як от Viber. У нагоді часто стають і соцмережі — Instagram, де  можна розміщувати різноманітні опитування та завдання-цікавинки для класів. Відео на YouTube допомагають візуалізувати матеріали занять.