26 вер. 2021

Представники учнівського самоврядування гімназії взяли участь у міському форумі «Молодь говорить», який пройшов 25 вересня в ККЗ «Україна».

В рамках заходу відбулися чотири панельні дискусії: «Молодь і місто», «Підприємництво», «IT-тренди наступного десятиліття» і «Медіа».

У першій панельній дискусії взяв участь виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов, який поділився своїм баченням актуальних можливостей і перспектив для молоді, підкреслив, що створення комфортних умов для гармонійного розвитку молоді - одне з пріоритетних завдань міської влади.

Учасники форуму отримали багато позитивних емоцій, корисних порад від виступів успішних представників сфер IT, медіа та підприємництва.