Меморiальний центр Голокосту "Бабин Яр" запустив унікальну онлайн-платформу для вивчення історії в школах

27 вер. 2021

Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" запустив унікальний освiтнiй ІТ-продукт - онлайн-платформу "Червона точка пам'яті".

Платформа є інструментом для збереження, вивчення, дослідження історiї перiоду другої свiтової вiйни та Голокосту. Вона створена як помiчник учителям iсторiї та пропонує нову методику викладання шкільного предмету, iнтерактивну та цiкаву для учнів.

Сама платформа та методичні матеріали для роботи з освітніми проектами платформи схвалені Міністерством освіти і науки України та можуть бути використані для проведення Національного уроку пам'яті, який відбудеться 29 вересня 2021 року.