21 вересня 2021 року для учнів 1-х класів ХГ №172 було організовано екскурсію до Харківського зоопарку за ініціативою виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова.

21 вер. 2021

21 вересня 2021 року для учнів 1-х класів Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області було організовано екскурсію до Харківського зоопарку за ініціативою виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова.

Діти потрапили у захоплюючий світ тварин, спостерігаючи за жирафом Дема та слоном Ауном в локації «Африканська савана».

З тваринами Далекого Сходу, а саме: ведмедями, тиграми, вовками, японськими макаками діти познайомились в локації «Стежка тигрів».

З нетерпінням чекаємо на відкриття нових локацій.

Діти отримали від екскурсії позитивні емоції та можливість приємного відпочинку з друзями!