20 вер. 2021

18 вересня 2021 року учні нашої гімназії взяли участь у заході «Ніч Науки у Харкові». Діти відвідали найкращі заклади вищої освіти, серед яких Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Національний аерокосмічний університет ім. М.С. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Харківський національний автомобільно-дорожний університет, та багато інших.

Майбутні абітурієнти, ознайомились з умовами навчання в закладах вищої освіти, стали учасниками наукових експериментів і досліджень.

Цей захід неодмінно запам'ятається учням неповторним ритмом наукової та творчої діяльності, відчуттям причетності до багатогранного світу науки.