Запрошуємо учнів 10-11 класів до участі в онлайн-турнірі «ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ЯК НОВІТНІЙ ВЕКТОР РЕКОНСТРУКЦІЇ ТРАДИЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ»

5 трав. 2021

Кафедра «Управління державними та корпоративними фінансами» Українського державного університету залізничного транспорту запрошує до участі в онлайн-турнірі «Цифрова економіка як новітній вектор реконструкції традиційної економіки» учнів 10-11 класів.

Для участі в турнірі необхідно не пізніше 7 травня 2021 р. заповнити електронну форму за посиланням  https://forms.office.com/r/WJ6rbs5au7або за qr-кодом

Кожний учасник обирає одну з секцій, в якій бажає взяти участь:

Секція 1. Сучасні форми грошей в умовах розвитку цифрової економіки

Секція 2. Платіжні системи в інтернеті

Секція 3. Світова трансформація світової економіки

Секція 4. Діджітал-банкінг та перспективи його розвитку в Україні

Секція 5. Криптвалюти: становлення, перспективи, ризики та регулювання

10 травня кожному учаснику на електронну адресу буде надіслано завдання та інструкцію з виконання.

Виконані роботи учасники турніру матимуть змогу завантажити на пошту або на хмарне сховище вказане в завданні до 17.00 17 травня 2021 р.

Результати буде оголошено 19 травня 2021 р.