Церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

17 бер. 2021

16 березня 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбулась церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

До учасників свята звернувся заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з гуманітарних та соціальних питань Івлєв Володимир Вікторович. Він виказав слова вдячності учителям, які брали участь у конкурсі, підкреслив, що завдяки саме таким учителям у нашому районі навчаються найрозумніші, найталановитіші діти.

Усім учасникам заходу Івлєв Володимир Вікторович від імені голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни побажав нових перемог, впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, і разом з начальником Управління освіти Куценко Тетяною Володимирівною провів церемонію нагородження переможців та лауреатів І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Усі вони отримали грамоти Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, подарунки від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни, та грошову винагороду від районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Учителів, учасників конкурсу, було нагороджено дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.