В гімназії в онлайн режимі проведено наради.

4 трав. 2020

4 травня відбулось дистанційне методичне об'єднання класних керівників, на якому заступник директора з виховної роботи Бухман О.Р. надала методичні рекомендації щодо проведення дистанційних уроків пам’яті.

Проведено нараду в онлайн режимі із керівниками м/о гімназії, на якої обговорювалися питання щодо організації підсумкового оцінювання учнів в умовах дистанційного навчання. Заступник директора Мощенок Н.Д. ознайомила керівників м/о з листом МОН України «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року». За підсумками наради було прийнято рішення щодо розробки гнучкого графіку проведення підсумкових контрольних робіт з математики, української та англійської мов. Графіки будуть розроблені та затверджені на засіданнях м/о вчителів - предметників та розміщені на сайті закладу для ознайомлення з ними учнів та батьків гімназії.