У рамках відзначення 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні у нашому районі проводиться онлайн-фестиваль "Подвигу немає забуття".

22 квіт. 2020

У рамках Фестивалю проводяться наступні заходи:

• конкурс-виставка малюнків для учнів 4-5-х класів закладів загальної середньої освіти району «Ми – нащадки переможців. Пам’ятаємо! Пишаємося!»;
  • дистанційний конкурс учнівських творів для учнів 9-10-х класів «Лист ветерану»;
  • онлайн-фотоальбом «Герої оживають на світлинах» (фотографії часів війни), «Посмішка ветеранів» (сучасне фото).

Умови участі у Фестивалі.

Конкурс-виставка малюнків «Ми – нащадки переможців. Пам’ятаємо! Пишаємося!» проводиться для учнів 4-5-х класів закладів загальної середньої освіти району. Учні виконують малюнки, присвячені подіям Другої світової війни, своїм прадідам та прабабусям, які пережили війну. Малюнки можуть бути виконані у довільній графічній, живописній формах, олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю. Фотографії малюнків необхідно розмістити до 29.04.2020 включно на інтерактивній дошці Padlet за посиленням: https://padlet.com/arisha07112008/ua01gx9ltcsabdnx. Обов’язково вказати своє ім'я, прізвище, клас, школу.

Дистанційний конкурс учнівських творів «Лист ветерану» проводиться для учнів 9-10-х класів. Тематика конкурсу різноманітна: вірші та прозові твори (статті, есе, нариси), присвячені подіям Другої світової війни 1939 – 1945 років, ветеранам війни. Для участі у конкурсі необхідно конкурсну роботу обсягом не більше 1 аркушу формату А4, шрифт Times New Roman, 14 кегль, полуторний інтервал. Роботи повинні містити найменування закладу освіти, прізвище, ім`я, по-батькові учня, клас, назву твору (обов`язково). Твори необхідно надіслати на електронну адресу методичного центру до 4 травня 2020 року ([email protected]).

Онлайн-фотоальбом пам'яті «Герої оживають на світлинах» (фотографії часів війни), «Посмішка ветеранів» (сучасне фото) буде створено для збереження памяті про героїв Другої світової війни. Фотографії ветеранів учасники повинні розмістити до 04.05.2020 (включно) на інтерактивній дошці Padlet за посиланням https://padlet.com/arisha07112008/w0i68n7im93c9pk0.

Роботи повинні містити назву та інформацію про автора (ПІБ, клас, школа).

Підведення підсумків Фестивалю.

Переможцями конкурсу-виставки малюнків «Ми – нащадки переможців. Пам’ятаємо! Пишаємося!» стануть учні, чиї роботи отримають більше голосів. Голосування буде припинено 30.04.2020 о 12.00.

За рішенням журі автори кращих учнівських творів «Лист ветерану» стануть переможцями.

Переможці Фестивалю будуть нагороджені Дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.