Запрошуємо учнів 7-8-х класів до участі у районному природничо-математичному конкурсі-грі " Ерудит".

16 квіт. 2020

Оголошується районний природничо-математичний конкурс-гра "Ерудит" для учнів 7-8-х класів закладів загальної середньої освіти.

Умови.

Вам необхідно надати відповіді на 16 запитань тестового характеру в електронній формі (22 квітня 2020 року до 12 години), за кожну правильну відповідь можна отримати 1 бал.

Просимо звернути увагу на те, що відправити відповіді можна лише 1 раз.

Після узагальнення результатів тестів до закладів загальної середньої освіти буде надіслано списки учнів, яких буде запрошено до участі у ІІ турі, де переможці будуть виконувати 3 завдання відкритого типу.

Серед учасників, за сумою балів, отриманих у двох турах, буде визначено переможців, які розподілять між собою І, ІІ та ІІІ місця. Їх буде нагороджено Дипломами Управління освіти адміністрації Київського району.

Посилання на природничо-математичний конкурс-гру "Ерудит"