Щодо старту національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine

21 трав. 2024

Міністерство освіти і науки України інформує про початок прийому заявок на національну премію Global Teacher Prize Ukraine 2024. Організатор премії, громадська спілка «Освіторія», шукає педагогів, які зробили видатний внесок у професію, учнів і суспільство, чия професійна майстерність потребує гідного визнання. Премія Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів-агентів освітніх змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.
Головний переможець отримає 1 000 000 гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize. Також будуть відзначені педагоги в  окремих номінаціях: «молодий учитель», «учитель- новатор», «Вибір серцем» та інших. Збір анкет триватиме до 8 липня 2024 року на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Заповнити форму може як сам учитель, так і його колеги, учні або їхні батьки. Урочиста церемонія нагородження відбудеться в Міжнародний день учителя 5 жовтня. Уся країна дізнається імʼя переможця в ефірі Національного телемарафону. Просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти щодо можливості участі педагогічних працівників у зазначеному вище заході.