Сьогодні в ліцеї відбулася зустріч учнів 3-8 класів із представниками FSD Ukraine Швейцарського фонду протимінної діяльності.

6 груд. 2023

Під час лекції команда з інформування розповідала дітям про різні види вибухонебезпечних предметів, про їх небезпеку життю та здоров’ю. Фахівці вчили школярів бачити ознаки небезпечної території, візуально розрізняти потенційно небезпечні предмети, бути обережними та завжди пам’ятати правила безпеки та алгоритм поведінки під час випадкової знахідки вибухонебезпечного предмета. Також діти отримали розмальовки. Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч!