До Дня Святого Миколая в гімназії пройшли інтерактивні виховні години, завдяки яким діти дізналися більше цікавих фактів про Миколая Чудотворця, та творчі майстерні «Листівка Святому Миколаю».

19 груд. 2022

День пам'яті святителя Миколи Чудотворця відзначається 6 грудня за старим стилем або 19 грудня за новим стилем. Святий Миколай вважається одним із найбільш шанованих православних святих, він же став прообразом Санта Клауса та Діда Мороза. День святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти - саме в цю дату вони знаходять солодкі подарунки під подушкою. Цього року на диво чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.