З 5.12.22 по 9.12.22 у гімназії були проведені години спілкування на тему доброчесності та антикорупції.

12 груд. 2022

Доброчесне суспільство – це процвітаюче та успішне середовище, де всі дотримуються спільних та справедливих правил.Сьогодні ми повинні сприяти формуванню нових норм суспільної взаємодії – взаємоповаги, честі і гідності, доброчесності та справедливості. Це важливо для розвитку свідомого суспільства, для побудови процвітаючої держави. Тому наша гімназія долучилась до проведення “Тижня доброчесності”.

З 5.12 по 9.12 у гімназії були проведені години спілкування на тему доброчесності та антикорупції. Метою тижня доброчесності є знайомство учнівства з поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Школяри дізналися про поради з дотримання та формування академічної доброчесності.