Національний банк України запрошує з 29 листопада по 19 грудня 2022 року долучитися до Марафону добрих справ

22 лист. 2022

Із 21 листопада до 19 грудня 2022 року Національний банк України разом із партнерами проводить Школу благодійності для педагогів та Марафон добрих справ для навчальних закладів.

Школа благодійності – це освітній проєкт для педагогів від Національного банку України та благодійних фондів про те, як допомагати ефективно та з максимальною користю. На заходах учасники дізнаються: як організувати благодійний проєкт у начальному закладі; про практичні поради від представників благодійних фондів; про цікаві кейси благодійних проєктів від педагогів навчальних закладів; про фінансові навички благодійника від експертів Національного банку.

Національний банк України разом із партнерами запрошує навчальні заклади з 29 листопада по 19 грудня 2022 року
долучитися до Марафону добрих справ, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувається в межах глобальногу руху #ЩедрийВівторок.