Дистанційне навчання у 5-11 класах шкіл міста Харкова поки що не вводитиметься

28 січ. 2022

Шановні учасники освітнього процесу!

На позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про те, що дистанційне навчання у 5-11 класах шкіл міста Харкова поки що не вводитиметься.

Членами комісії ухвалено здійснювати постійний моніторинг стану захворюваності учнів та персоналу закладів освіти та у випадку потреби організувати освітній процес для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до рекомендацій Міністерства освіти та науки України.

У той же час забороняється проводити в очній формі будь-які масові освітні, спортивні та культурно-мистецькі заходи у закладах освіти, організовані екскурсійні поїздки, виїзди груп учнів у туристичні подорожі.