29.12.2021 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості №3 відбулася новорічна вистава під назвою "Пошук скарбів".

30 груд. 2021

29.12.2021 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості №3 відбулася новорічна вистава під назвою "Пошук скарбів" для дітей, батьки яких є або були учасниками бойових дій у зоні АТО/ООС.

На святі був присутнй заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Володимир Іванович Ліпейко, який привітав учнів від імені Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з новорічними та різдвяними святами, подарував солодкі подарунки та побажав їм веселих свят та нових досягнень.

Діти з захопленням спостерігали за пригодами головного героя, який у пошуках скарбів усвідомив цінність сімейних стосунків. Яскраву та цікаву виставу представили талановиті юні актори - вихованці Центру дитячої та юнацької творчості №3.