22.12.2021 у ХПДЮТ відбулася новорічна вистава для дітей пільгових категорій

24 груд. 2021

22 грудня 2021 року у Харківському палаці дитячої та юнацької творчості відбулась новорічна вистава для учнів пільгових категорій під патронатом голови адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. Учні подивилися чарівну казку «Зимова пісня». Казкові персонажі, яскраві декорації, талановита гра акторів, чарівна музика захопили малюків. Діти отримали солодкі подарунки, неповторні враження, співчували героям казки та раділи разом з ними.

На початку вистави всіх присутніх привітав з наступаючим Новим роком заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, який передав щирі вітання від голови адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни та побажав усім здійснення найзаповітніших мрій у наступному році.