ЗНО 2018

У 2017/2018 навчальному році учні 11-х класів обрали

для складання ЗНО такі предмети:

Предмети

ЗНО як ДПА

1.

Українська мова та література

2.

3.

Іноземна мова (англ.)

4.

5.

6.

7.

8.

________________________

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти,

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,

т. (057) 705 07 37, [email protected]

21.03.2018                                                                                                                           ПРЕС-РЕЛІЗ

Останні новини про ЗНО-2018 у Харківській області

19 березня 2018 завершено реєстрацію на ЗНО-2018.

Усього в Харківській області станом на 21 березня 2018 року зареєстровано 20476 осіб (у 2017 році – 15281), з яких: випускників закладів середньої освіти поточного року – 11 592, випускників минулих років – 1713, учнів ПТНЗ – 2562, ВНЗ І-ІІ р.а. – 4609. Відмовлено у реєстрації 192 особам, які до 02.04.2018 можуть здійснити перереєстрацію та/або внести зміни до реєстраційних даних (у разі потреби).

37 % відсотків зареєстрованих обрали 4 предмети для складання ЗНО. Серед предметів, яким учасники надають перевагу, окрім української мови і літератури, є історія України – 49%, математика – 41%, англійська мова – 32%, біологія – 22%. географія – 20%. Найменшу кількість учасників зареєстровано на французьку та іспанську мови – 54 та 9 учасників відповідно.

В області зареєстровано 23  учасники з особливими освітніми потребами, для яких в пунктах проведення ЗНО будуть створені особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО (як то: присутність перекладача жестової мови, виконання роботи в аудиторії на першому поверсі, надання можливості використання оптичного збільшувача, настільного пристрою для додаткового освітлення робочого місця, наявність пандуса, забезпечення медичним працівником періодичного контролю стану здоров’я та інші).

Про пробне ЗНО-2018

Пробне ЗНО-2018 пройде  24 та 31 березня 2018. Усього на пробне ЗНО в області зареєстровано 11805 учасників.

Запрошення із адресами пунктів проведення пробного ЗНО та схеми маршрутів доїзду  до пунктів розміщені на веб-сайті Харківського РЦОЯО.

Допуск до пунктів пробного ЗНО здійснюється з 10.15 до 10.50 за документом, що посвідчує особу, запрошенням та карткою учасника пробного ЗНО. Учаснику тестування при собі необхідно мати ручку з пастою чорного кольору. Учасники, які запізнилися або прибули без документа, що посвідчує особу, до пункту пробного ЗНО не допускаються.

У разі неявки на пробне ЗНО матеріали пробного ЗНО (зошит, бланки відповідей, інформаційний бюлетень) можна отримати після завершення пробного ЗНО або протягом трьох робочих днів у пункті пробного ЗНО, вказаному у запрошенні.

Учасники пробного ЗНО матимуть змогу отримати результат пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», що буде розміщений на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам. Пробне ЗНО» 24.03-26.03.2018 – з української мови і літератури, 31.03-02.04.2018 – з решти предметів.

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст ХРЦОЯО по зв’язках з громадськістю, т.(057) 705 07 37, 097 83 23 496

ПРОГРАМИ ЗНО

МАТЕМАТИКА

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІСПАНСЬКА МОВА

НІМЕЦЬКА МОВА

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

АНГЛІЙСЬКА МОВА

БІОЛОГІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ГЕОГРАФІЯ

ФІЗИКА

ХІМІЯ

Шановні вчителі та випускники!

На порталі www.yandex.ua розроблено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО».

Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua/) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до ЗНО.

Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або роздрукувавши потрібну кількість варіантів.

Для контролю рівня навчальних досягнень учнів на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо.

Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів набрав учень на тестуванні, що дасть можливість внести корективи в роботу педагогів з учнями випускних класів.

ЗНО-2018 в 4 і 9 класах: програми і обов’язкові предмети

Починаючи з 1 вересня 2018 року в Україні вводиться обов’язкове ЗНО для всіх учнів 4 та 9 класів.Це пов’язано з новою концепцією середньої освіти, яку можна проілюструвати за допомогою формули: «4+5+3». Першим циклом є навчання в початковій школі (4), потім йде базова середня освіта (5) і старша школа — профільне навчання в гімназії, академічному ліцеї чи професійному коледжі (3).

Закінчення кожного рівня передбачає складання державних тестів. Згідно нового Закону України «Про освіту», після четвертого і дев’ятого класу учні мають проходити зовнішнє незалежне оцінювання. Процедура та порядок його проведення визначаються Міносвіти і повинні бути оприлюднені не пізніше шести місяців до запланованої дати іспиту.

ЗНО у 9 класі

Тестування учнів після 9-го класу за програмою ЗНО проводиться з метою оцінки якості знань та подальшого вступу у профільний навчальний заклад — гімназію, ліцей або коледж. Переведення до старшої школи відбувається за результатами незалежних іспитів. При цьому вступ до престижних освітніх закладів здійснюється на конкурсній основі.

Обов’язкові предмети ЗНО (9 клас)

Як і під час інших різновидів незалежного тестування, обов’язковим предметом ЗНО в 9 класі є українська мова та література. Додаткові обов’язкові і необов’язкові дисципліни: історія України, математика, географія, біологія, фізика, хімія та іноземні мови.

Календар ЗНО 2018

(завантажити/переглянути)