Запровадження єдиного електронного квитка "Eticket"

Отримання единого

проїзного квитка E-Tiket

Організація забезпечення окремих верств населення пільговими електронними квитками прийнято рішенням  17 сесії  7 скликання Харківської  міської  ради від  20.12.2017   №892/17 «Про  внесення  змін  до  Програми сприяння  безпечній  життєдіяльності  у  сфері  соціального  захисту  населення міста  Харкова на  2017-2020  роки».

Відповідно до Рішення учням загальноосвітніх шкіл з 1 січня 2018 року надано право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові.

Право пільгового проїзду для учнів шкіл застосовується  упродовж навчального року –  з 1 вересня по 30 червня.

Під час проїзду у наземному міському електротранспорті, як і раніше, вартість квитка у 2-х видах транспорту (трамвай та тролейбус) буде складатимуть 20 грн за місяць, в одному – 15 грн.

Вперше міська влада надає школярам 50% пільгу на проїзд в метрополітені до 50 поїздок на місяць.

Право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові для учнів шкіл застосовується за постійним місячним пільговим квитком у вигляді єдиного електронного квитка “Eticket” та наявності учнівського квитка.

Постійні місячні пільгові проїзні квитки у вигляді електронних квитків для пільгового проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові учні отримують за місцем навчання.

Право пільгового (безкоштовного) проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - учнів шкіл застосовується за постійним місячним пільговим квитком у вигляді єдиного іменного електронного квитка “Eticket” та наявності Єдиного квитка встановленої форми.

Постійні місячні пільгові проїзні квитки у вигляді електронних квитків для пільгового проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м.Харкові учні отримують за місцем навчання.

Для отримання електроннихї квитків надаються такі документи:

- заява, написана власноруч одним із батьків, згода на обробку персональних даних (в одній заяві);

- копія ідентифікаційного коду дитини;

Право  пільгового (безкоштовного)  проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в  м. Харкові (до 50 поїздок на місяць) надається:

-         дітям-сиротам та дітям,  позбавленим батьківського піклування;

-         дітям з багатодітних сімей;

-         особам, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни);

-         дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою;

-        дітям з інвалідністю.

Для пільгового контингенту до вищезазначених документів додаються такі документи:

- копія з оригіналу документів, що засвідчують пільговий статус дитини.

Зверніть увагу!!! У разі виявлення факту користування карткою іншою особою – квиток забирається без права відновлення пільги!!!

* Квитки надаються безкоштовно!

• Для вирішення питань щодо отримання електронного квитка звертатися до соціального педагога Сакали Анастасії Юріївни.

Адміністрація ХГ № 172