Учнівська республіка "Вітрила"

План роботи учнівського самоврядування та план роботи лідерів гімназії на 2023-2024 н.р.

21.03.24

21 березня учні 8-го класу  взяли онлайн  участь у роботі районної школи "Лідер" на базі ЦДЮТ № 3

20.03.24

20 березня команда шкільного самоврядування «Вітрила» взяла участь у ІІ етапі конкурсу лідерів "Ми - разом!" - захист учнівських проєктів, спрямованих на збереження ментального здоров'я школярів.

25.01.24

25 січня 2024 року учні 8 класу  взяли онлайн  участь у роботі  районної школи "Лідер" на базі ЦДЮТ № 3.

19.10.23

19 жовтня 2023 року учні 8 класу  взяли онлайн  участь у роботі  районної школи "Лідер" на базі ЦДЮТ № 3.

01.10.2023

21.09.2023

21 вересня 2023 року  відбулася районна звітно-виборча конференція ДЮА "ШУМ" в онлайн режимі.

Учні гімназії взяли участь у роботі школи "Лідер" Київського району.

20.03.2023

У межах Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» лідери учнівського самоврядування організували благодійний збір коштів на закупівлю корму для притулку котів «М'які лапки». Учні гімназії зібрали 3515 гривень. На ці кошти було закуплено корм, вітаміни, наповнювач для котячого туалету. 18 березня учні відвідали притулок та передали подарунки для котів. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та взяв участь в акції!

06.03.2023

06 березня представник шкільного самоврядування Андрушко Євгенія, учениця 8-Б класу, взяла участь у конференції присвяченій до Всесвітнього Дня дикої природи.

17.02.2023

17.02  представник учнівського самоврядування  взяв участь в онлайн-конференції: Круглий стіл до Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці & Всесвітнього Дня стійкого туризму.

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчаток у науці (International Day of Women and Girls in Science). Наука і ґендерна рівність мають велике значення для досягнення узгоджених на міжнародному рівні цілей у галузі розвитку. Свято "засновано для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат."

01.02.2023

01 лютого 2023 року куратор учнівського самоврядування гімназії та представник учнівського самоврядування Андрушко Євгенія відвідали Міжнародну онлайн-конференцію присвячену міжнародному Дню людського братерства.

24.01.2023

23 січня 2023 року відбулась нарада кураторів учнівського самоврядування та президентів шкільних організацій учнівського самоврядування в режимі онлайн.

На зустрічі підбили підсумки роботи учнівського самоврядування за 2022 рік та обговорили напрями роботи учнівського самоврядування на 2023 рік.

19.01.2023

Учні гімназії взяли участь у проекті, який реалізувався за ініціативи Благодійного фонду «СпівДія», спільно з Освітньою фундацією «МрійДій», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) i Міністерства молоді та спорту України. Зимовий MriyDiy Project Camp пройшов з 10 по 14 січня 2023 року!

Учні побачили та почули на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, i дізналися про світ, що оточує ефективних проєктних мененджерів: командотворення, маркетинг, комунікації, пошук ресурсів тощо.

26.07.2022

Голова районної організації учнівського самоврядування Висоцький Валерій ініціював проведення онлайн флешмобу " Харків у моєму серці". Учні нашої гімназії з радістю приєдналися до цієї ініціативи.

Учні гімназії взяли участь у творчому онлпайн-марафоні «Діти Харкова - за мир»

17.02.2022

17.02.2022 відбулось відкрите засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування. У програмі: зустріч з лідерами студентського самоврядування, тренінг «Сучасний лідер, або як бути в тренді?"

11.02.2022

Онлайн зустріч лідерів учнівського самоврядування Київського району з експерткою освітнього напряму стратегії розвитку Анною Уваровою.

08.02.2022

Другий день акції "Всесвітній день без мобільного телефону" можна переглянути за посиланням

07.02.2022

Щороку з 6 лютого по 8 лютого світ відзначає "День без мобільного телефону". Акція, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього.

Учні гімназії приєдналися до цього дня. Агітбригада учнів 7-А класу виступила перед учнями 1-7 класів та рекомендувала відмовитися від надмірного користування мобільним телефоном.

Виходьте на вулицю: в магазин, на прогулянку без гаджета. Озирніться навколо і ви побачите, скільки дивовижних та цікавих речей вас оточує.

Відеоматеріал "Мобільний телефон: шкідливо чи корисно?

Безпечний інтернет

Інтернет сьогодні – це один із головних джерел корисних відомостей, місце спілкування та розваги. Але це ще і комп'ютерна мережа, пов'язана з підвищеною небезпекою. Щоб  не потрапити під руйнівну дію вірусів і не бути збитим потоком недостовірної інформації, потрібно знати правила інтернет-руху. Нами розроблено інтерактивну гру «Безпека дітей в мережі Інтернет», яка допоможе організувати роз'яснювальну роботу серед учнів нашої гімназії, створити умови безпечної інформаційної для дітей, що використовують Інтернет в освіті.

Інтерактивна гра «Безпека дітей в мережі Інтернет»

В межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова 12.10.2021 року відбувся щорічний форум лідерів учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників».

Участі в онлайн-форматі прийняли лідери учнівського самоврядування гімназії.