Школа сприяння здоров'ю

1.Проблема збереження здоров’я стала головною темою нашої гімназії.

2. Ми прагнемо, щоб дитина навчилася цінувати своє здоров’я, намагалася не тільки зберегти його, а й активно створювати.

3. Складовими здорового способу життя є усвідомлення цінності здоров’я, відсутність шкідливих звичок, доступ до раціонального харчування.

4. У ході експериментальної роботи ми виділили чотири основні соціуми, в яких педагоги, учнівське самоврядування здійснювали формування навичок щодо Здорового способу життя:

-гімназія;

- сім’я;

- позашкільні заклади;

- середовище, яке оточує учнів.

5. Здоровий спосіб життя є соціально – педагогічним феноменом, який сприяє та полегшує процес становленню особистості, особо в підлітковому віці.

6. Формування у молоді потреби здорового способу життя може стати національною ідеєю відродження не тільки фізичного здоров’я, але й духовного відродження України.

В гімназії творчою групою педагогів був узагальнений досвід щодо формування здорового способу життя та здоров’язберігаючого середовиша.

Тема досвіду:

Формування здорового способу життя як складової життєвої компетенції

(на узагальнюючому етапі виконання Програми «Навчальний заклад – школа сприяння здоров’ю»).

Адреса досвіду:

Харківська гімназія 172

Харківської міської ради Харківської області

Провідна ідея досвіду:

Ефективне вирішення завданняяке висуває суспільствоформування фізично,психічносоціальноморально здорової людини з високим рівнем громадянськоївідповідальностіготової до самостійного вибору власного місця в житті.

Головна мета:

Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життясуть якої полягає устворенні сприятливої соціокультурної ситуаціїготовності до формування удітей суспільно значущої життєвої стратегії.

Координатор роботи щодо “Школи сприяння здоров’ю”:

Кальницька Я.О. - педагог-організатор