Всеукраїнські та міські конкурси

Районний конкурс

«Бібліотека і здоровий спосіб життя» у 2017/2018 навчальному році

Вимоги до учасників

Районний конкурс проводиться серед учнів 5-9-х класів у 2-х номінаціях:

- номінація «Література як мікстура» для учнів 5-7-х класів. Учні мають презентувати художню літературу, у якій пропагується здоровий спосіб життя, або біографію відомих людей чи параолімпійців, які незважаючи на інвалідність, домоглися визнання в суспільстві (у вигляді презентації Microsoft office PowerPoint). У презентації можна використовувати афоризми, прислів’я, приказки, висловлювання відомих людей про здоровий спосіб життя. Презентація повинна включати не більше 15 слайдів.

- номінація «Конкурс буктрейлерів» для учнів 8-9-х класів. Конкурсні матеріали учнів повинні бути у вигляді буктрейлера, створеного за книгою, в якій пропагуються здоровий спосіб життя та заняття спортом, туризмом. Буктрейлер (від англ. book — книга, англ. trailer — тягач, причіп) — короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Метою створення буктрейлера є спонукання до прочитання книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі. Матеріали надсилаються в електронному вигляді. Тривалість буктрейлера не повинна перевищувати три хвилини.

Буктрейлери можуть бути створені:

- в будь-якому жанрі: мультфільм, відеофільм, музичний кліп, рекламний ролик;

- у форматі відеороликів: AVI, MP4 та інше.

Буктрейлери повинні мати:

- зображення книги, про яку знятий ролик;

- тривалість до 3-х хвилин (включаючи титри).

У буктрейлері вітаються:

- оригінальні фотографії;

- сцени з книги, розіграні автором;

- мальована анімація або малюнки, комікси, ілюстрації власного виготовлення;

- інші елементи, що придумали, зняті, намальовані або записані власноруч.

Буктрейлери, не розглядаються, якщо в них:

- нарізки з фільмів, знятих за книгами, аудіокниг, записаних не автором буктрейлера, комп'ютерних ігор, якщо вони зроблені не автором буктрейлера, мають обсяг, більший за 25% від загальної тривалості.

Надати матеріал на конкурс в електронному вигляді до бібліотеки гімназії необхідно до 19.10.2017.

Конкурсні роботи, які не відповідають вимогам або подані пізніше встановленого терміну, не розглядаються.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.