Благодійна допомога

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

З 1.01.2012 року, в розділі "Благодійна допомога", Ви зможете постійно ознайомлюватись зі звітом (фотозвітом)

про благодійну допомогу батьків нашого закладу.

Фінансова діяльність нашого  закладу (та будь-якого взагалі)
базується на:
  1. Бюджетному фінансуванні;
  2. Залученні спонсорських коштів;
  3. Благодійній допомозі батьків;

Згідно Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" та керуючись листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-289 від 15 квітня 2011 року "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання благодійних внесків та їх ретельного обліку створена ця окрема сторінка, на якій ми систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашій школі.

Шановні батьки! Ви можете здійснювати благодійні внески на розвиток Харківської гімназії №172 на такі доходні рахунки.
Благодійні внески в грошовій формі -31552307237133
Благодійні внески, гранти та дарунки (у натуральній формі ) -31555307137133